Четвер, 09.05.2024, 07:49
Управління освіти Прилуцької міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
МОН України
Педагогічна преса
УЦОЯО
КРЦОЯО
м. Прилуки
До уваги батьків!
Корисні посилання

Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського

Міський методичний центр управління освіти Прилуцької міської ради

Пробне ЗНО-2017

01 квітня 2017 р. – українська мова і література;

08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.

Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року

Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.

Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!

Реєстрація на ПЗНО
Реєстрація на ЗНО
Розклад ЗНО-2017

23 травня – українська мова і література;

25 травня – іспанська мова;

25 травня – німецька мова;

25 травня – французька мова;

29 травня – англійська мова;

31 травня – математика;

02 червня – історія України;

06 червня – російська мова;

08 червня – біологія;

12 червня – географія;

14 червня – фізика;

16 червня – хімія.

Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року

Форма входу
Новини ЧОІППО
Головна » 2012 » Грудень » 27
Тетяна Пилипенко, директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 12
У Бєлгороді найбільше вразило матеріальне забезпечення закладів освіти, як загальноосвітніх, так і дошкільних. У навчальних закладах велике значення приділяється патріотичному вихованню підростаючого покоління, з дитячого садка прищеплюється любов до своєї країни, рідного краю, рідного міста.
Велика увага приділяється духовному вихованню молоді.

Олександр Самусенко, директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Мене вразило:

1. Матеріальна база навчальних закладів: меблі, шафи, парти, стільці, басейни, стенди, стадіони зі штучним покриттям, тротуарна плитка, клумби, наявність у кожному кабінеті комп'ютерів, інтерактивних дошок, проекторів;

2. Духовне, патріотичне та національне виховання;
3. Відношення держави до проблем освіти, до вчителя, фінансування шкіл, терміни виплати заробітної плати та її кількість, а також вчитель  пішовши на пільгову пенсію, може працювати педагогом.

Володимир Зуб, директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 7
Вразило технічне обладнання класних кімнат та їдалень шкіл. Наявність видавничого обладнання у гімназії № 1. Стадіони із штучним покриттям - це моя мрія, як директора школи і головне вони потрібні  школі № 7.
Підтверджена теза про те, що наявність власного центру (NET Школа Україна) для аналізу навчально-виховного процесу краще, ніж соціальні центри на прикладі "Щоденник" (після бесіди із заступниками директора гімназії № 1).
Отже, основною задачею директора школи № 7 після поїздки до Белгорода є розробка проектів з метою приведення школи до сучасних стандартів (власна кошторисна документація, тощо).

Валентина Купрій, завідуюча ДНЗ № 25

Я в захваті від усього, що мені пощастило побачити в Бєлгороді: його святині, визначні історичні місця та постаті, дизайн  та оригінальність облаштування приміщень та територій освітніх закладів та міста взагалі.

Проте, найбільше мене вразили люди – їх  гостинність, духовність та віра, їх любов до Іоасафа, гордість за  здобутки рідного краю.


Олена Ляшенко, завідуюча ДНЗ № 8

Мене глибоко вразив європейський рівень життя в місті Бєлгороді, його затишні чисті вулиці, привітні люди. Благодать святого Іоасафа Бєлгородського створює передумови для достойного життя його жителів. В голові у мене весь час була одна думка:” Щоб нам, Прилучанам, так жити!”. Я, як оптиміст впевнена, що так і буде.

Лариса Дрожнікова
, завідуюча ДНЗ № 10
Бєлгородська земля унікальна своїми культурними, історичними та православними традиціями. У мене була можливість познайомитися з чудовим містом, його закладами освіти, дружними, привітними людьми, професіоналами у своїй справі. Справили позитивні враження освітні заклади м. Бєлгорода, їх матеріальна база, організація та проведення спеціалістами гурткової роботи та секцій з дітьми. Вразило впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес дошкільних закладів: наявність для дітей дошкільного віку комп'ютерних груп та сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої діяльності: наявність басейнів, спортивних залів, стадіонів.
Переглядів: 522 | Додав: KDG | Дата: 27.12.2012


Прилуки і Бєлгород об'єднує спільний небесний покровитель – святитель Іоасаф (Горленко). Прилуччина – це край, де він народився, а Бєлгородщина – земля, на якій  прославився своїм богослужінням та допомогою людям.

Саме в рамках співробітництва двох міст-побратимів делегація освітян   м. Прилуки на чолі із заступником міського голови з питань виконавчих органів ради Григорієм Мисаном, начальником управління освіти Тетяною Клименко 20-22 грудня відвідали м. Бєлгород. Педагоги взяли участь в Х Іоасафовських читаннях по  темі "Традиційні цінності і сучасний світ”, які  проходили  в актовій залі Храму Віри, Надії, Любові і Матері їх Софії. Прилучани ознайомились із традиціями та інноваціями в системі освіти Бєлгородської області, які направлені на формування духовно-моральних цінностей учнівської молоді та вихованців дитячих дошкільних та позашкільних навчальних закладів.  

Делегація мала змогу відвідати ряд муніципальних навчальних закладів  Бєлгорода. Це гімназії № 1, 3, дошкільні навчальні заклади Центр розвитку дитини-дитячий садок № 69 "Сказка”, новозбудований дитячий садок комбінованого типу № 18 "Лучик”, недержавний дошкільний навчальний заклад православний дитячий садок "Покровський” та  початкову школу-дитячий садок № 44.

Найбільші враження на делегацію справила матеріально-технічна база навчальних закладів, нові сучасні приміщення побудовані відповідно до всіх державних норм і стандартів, з чудовими класними та ігровими кімнатами, актовими та спортивними залами, басейнами, просторими холами. Це гімназія № 3, ДНЗ № 18, початкова школа-садок  № 44.  

Зацікавились педагоги і здоров'язберігаючою технологією по методиці академіка В.Ф. Базарного, яка впроваджується як в дошкільних, так і в  загальноосвітніх навчальних закладах. Росіяни презентували і дослідно-експериментальну роботу, музейну педагогіку, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інновацій, направлені на розвиток духовно-моральних цінностей особистості. Запам'яталась і чудова екскурсія по ошатному, чистому зимовому місту, яке ввечері потопає в новорічних та різдвяних вогнях, бо кожне підприємство, установа, приватні власники беруть участь у конкурсі "Серебряное Белогорье” і прикрашають фасади своїх будівель.

Делегація освітян міста у складі Тетяни Клименко, Світлани Чернякової, Володимира Зуба, Олександра Самусенка, Тетяни Пилипенко, Валентини Купрій, Олени Ляшенко, Лариси Дрожнікової висловлює щиру подяку за надану можливість спілкування з російськими колегами міському голові Юрію Беркуту та депутату обласної ради Анатолію Мірошниченку.

Світлана Чернякова
завідувач ММЦ управління освіти
Переглядів: 596 | Додав: KDG | Дата: 27.12.2012

...
Друк
Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Педагогічна преса
Новини освіти
Карта відвідування
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz