Середа, 24.04.2024, 13:20
Управління освіти Прилуцької міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
МОН України
Педагогічна преса
УЦОЯО
КРЦОЯО
м. Прилуки
До уваги батьків!
Корисні посилання

Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського

Міський методичний центр управління освіти Прилуцької міської ради

Пробне ЗНО-2017

01 квітня 2017 р. – українська мова і література;

08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.

Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року

Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.

Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!

Реєстрація на ПЗНО
Реєстрація на ЗНО
Розклад ЗНО-2017

23 травня – українська мова і література;

25 травня – іспанська мова;

25 травня – німецька мова;

25 травня – французька мова;

29 травня – англійська мова;

31 травня – математика;

02 червня – історія України;

06 червня – російська мова;

08 червня – біологія;

12 червня – географія;

14 червня – фізика;

16 червня – хімія.

Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року

Форма входу
Новини ЧОІППО

7.  Утримання домашніх та хижих тварин

7.1. Балансоутримувачі багатоквартирного житлового фонду зобов'язані:
- ознайомити всіх мешканців-власників тварин з Правилами тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах України;
- вимагати від мешканців – власників тварин проведення реєстрації тварин з наданням довідки ветеринарної служби про проведені щеплення.
7.2. Громадяни – власники тварин зобов'язані:
- реєструвати тварин;
-  своєчасно проводити тваринам щеплення від сказу;
-  не допускати використання для утримання та догляду за тваринами місць загального користування : коридорів, підвалів, сходових площадок, горищ, балконів, лоджій, ванних кімнат, кухонь, санвузлів;
-  у приватних будинках установлювати таблички на парканах про наявність собаки, а також дзвінки;
-  вигулювати тварин тільки на повідку та в наморднику, крім декоративних порід, уникати при цьому місць масового скупчення людей, особливо дітей;
-  не відвідувати з тваринами магазини, підприємства громадського харчування, об'єкти соціального, культурного та побутового призначення;
-  не допускати забруднення тваринами тротуарів, газонів, озеленених зон, скверів, парків, алей, дитячих майданчиків, прибудинкових територій, а в разі забруднення – прибирати за своєю твариною;
-  не проводити купання тварин у місцях масового відпочинку людей на воді.
-  дотримуватися правил утримання тварин у домашніх умовах; утримуватитварин у квартирі, де проживають співвласники або наймачі (орендарі), за погодженням з ними.
7.3. Забороняється :
- вигул тварин на подвір'ях дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, прибудинкових територіях, дитячих майданчиках, пляжах та інших місцях масового відпочинку людей;
- вигул тварини без власника, перебування її в зграї безпритульних тварин;
- випасання худоби та птиці у не відведених для цього місцях.
7.4. Юридичним особам дозволяється:
- тримати собак і котів за погодженням з міським управлінням ветеринарної медицини в спеціально обладнаних приміщеннях або на прив'язі;
- своєчасно проводити тваринам щеплення від сказу.

8.  Правила використання власниками транспортних засобів об'єктів благоустрою

8.1. Власникам або користувачам транспортних засобів забороняється:
-  ускладнювати рух транспорту на вулицях та площах міста;
- перешкоджати роботі міського пасажирського транспорту та проїзду спеціалізованих транспортних засобів;
-  ускладнювати та перешкоджати механізованому прибиранню проїжджої частини вулиць, площ, тротуарів;
-  залишати автотранспортні засоби на відстані ближче ніж 15 м від сміттєкамер багатоповерхових житлових будинків та майданчиків для збору ТПВ.
-  заправляти, ремонтувати автотранспортні засоби і механізми на прибудинкових територіях, озеленених ділянках, газонах, пішохідних доріжках, тротуарах, у парках та скверах тощо, а також їздити автотранспортом по тротуарах, пішохідних доріжках, озеленених ділянках, газонах, паркуватися на них.
8.2.    Заходи впливу на порушників Правил:
8.2.1.   У разі нанесення водієм транспортного засобу шкоди об'єктам
благоустрою міста, які потребують відновлення, (газони та квітники, асфальто-
бетонне покриття пішохідних доріжок та тротуарів, бордюри) передбачене складання адмінпротоколу з подальшим накладанням штрафу за порушення Правил
 благоустрою та сплати на відновлення пошкоджень по калькуляціях, розроблених комунальними підприємствами міста, складеними згідно з Методикою, затвердженою Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

9.    Обов'язки юридичних та фізичних осіб щодо благоустрою міста

9.1. Юридичні та фізичні особи зобов'язані:
9.1.1. Установлювати тимчасові споруди на підставі розроблених відповідно до норм чинного законодавства проектів та з дозволу, виданого відповідним виконавчим органом міської ради.
9.1.2. Прибирання і утримання зупинок громадського транспорту, встановлення дорожніх знаків "Місце зупинки автобуса”, санітарно-технічне утримання і очищення урн від відходів проводиться суб’єктом господарювання або балансоутримувачем.
9.1.3. Проводити своєчасне відновлення зовнішнього вигляду фасадів, згідно з паспортом зовнішнього оздоблення, погодженим відділом містобудування та архітектури міської ради. По закінченні робіт відновити асфальтобетонне покриття проїжджої частини вулиці в районах забудови.
9.1.4. Перевозити всі види вантажів (особливо рідких і сипучих) тільки на спеціально обладнаних або пристосованих для цього транспортних засобах, не допускати забруднення території міста при перевезенні сировини, матеріалів, інших вантажів.
9.1.5. Утримувати кришки колодязів підземних комунікацій у справному стані та на рівні дорожнього покриття.
9.1.6. При проведенні будівельних робіт установлювати огорожу місця виконання робіт та утримувати її в належному технічному і санітарному стані, установлювати інформаційні щити із зазначенням організації-виконавця, відповідального за проведення робіт, строку їх закінчення, номер телефону, за яким можливо одержати додаткову інформацію.
9.1.7. Утримувати в належному технічному стані номерні знаки житлових будинків, таблички та вивіски на службових, виробничих та інших будівлях.
9.1.8. При торгівлі напоями на розлив забезпечувати відведення стічних вод до каналізаційної мережі, а при її відсутності – у спеціальні резервуари.
9.1.9. Укладати договори на надання житлово-комунальних послуг, оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, установлені договором або законом.
9.1.10.Забезпечувати цілісність засобів обліку комунальних послуг та не втручатися в їх роботу.
9.1.11.Дотримуватися правил пожежної і газової безпеки, санітарних норм.
9.1.12.Допускати в приміщення, будинки і споруди представників виконавця/виробника житлово-комунальних послуг у порядку, визначеному законом і договором, для ліквідації аварій, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічних і профілактичних оглядів та перевірки показників засобів обліку. 
9.1.13.Використовувати приміщення житлового будинку за призначенням, забезпечувати збереження житлових і допоміжних приміщень та технічного обладнання.
9.1.14.Створювати сприятливі умови для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.
- всі об’єкти соціальної сфери, житлово-комунального та громадського призначення, заклади охорони здоров’я та освіти облаштовуються пандусами, поручнями та у разі необхідності кнопками виклику.
...
Друк
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Педагогічна преса
Новини освіти
Карта відвідування
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz