Вівторок, 23.04.2024, 23:30
Управління освіти Прилуцької міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
МОН України
Педагогічна преса
УЦОЯО
КРЦОЯО
м. Прилуки
До уваги батьків!
Корисні посилання

Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського

Міський методичний центр управління освіти Прилуцької міської ради

Пробне ЗНО-2017

01 квітня 2017 р. – українська мова і література;

08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.

Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року

Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.

Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!

Реєстрація на ПЗНО
Реєстрація на ЗНО
Розклад ЗНО-2017

23 травня – українська мова і література;

25 травня – іспанська мова;

25 травня – німецька мова;

25 травня – французька мова;

29 травня – англійська мова;

31 травня – математика;

02 червня – історія України;

06 червня – російська мова;

08 червня – біологія;

12 червня – географія;

14 червня – фізика;

16 червня – хімія.

Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року

Форма входу
Новини ЧОІППО
3.  Утримання вулично-дорожньої мережі
3.1. Дорожні знаки встановлюються згідно з дислокацією, затвердженою Державною автомобільною інспекцією Прилуцького міськвідділу ( з обслуговування міста Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області. Поверхня дорожніх знаків повинна бути чистою, без пошкоджень. Тимчасово встановлені знаки повинні бути зняті протягом доби після ліквідації причин, що викликали необхідність їх установки.
3.2. Прибирання та утримання проїжджої частини по всій ширині дороги, а також мостів, шляхопроводів, здійснюють підприємства-виконавці відповідних послуг.
3.3. Механізоване прибирання проїжджої частини вулиць та площ у літній час проводиться планово за погодженням з виконавчим комітетом міської ради в межах виділених лімітів підприємствами, з якими укладені відповідні договори.
3.4. Ручне прибирання доріг, тротуарів протягом усього року здійснюють підприємства-виконавці послуг згідно з договорами, в об'ємах і за графіками, погодженими з управлінням житлово-комунального господарства міської ради. Підприємства і організації утримують в належному стані території, закріплені за ними.
3.5. Прибирання та очистка канав, труб, дренажів, призначених для відводу поверхневих та ґрунтових вод з вулиць і доріг, очистка колекторів дощової та зливової каналізації, зливостоків, проводиться балансоутримувачем; у дворах житлових будинків – балансоутримувачем; на території підприємств та організацій – підприємствами, організаціями, а також власниками.
3.6. Відповідальність за стан зливової каналізації, оглядових і зливо-приймальних колодязів, своєчасний ремонт та наявність приймальних решіток, люків та водостоків (за виключенням відомчих) покладається на балансоутримувача. Вилучення відходів із зливової каналізації, оглядових та зливоприймальних колодязів проводиться підприємствами, які експлуатують ці споруди, у міру необхідності з негайним їх вивезенням згідно з укладеними договорами з підприємствами-виконавцями послуг.
3.7. Літнє прибирання проїжджої частини вулиць, тротуарів, внутрішньо- квартальних та дворових територій полягає у видаленні з поверхні дорожнього покриття пилу та сміття шляхом підмітання.
3.8. Усі роботи, пов'язані з літнім прибиранням, необхідно проводити з дотриманням правил додержання тиші з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу шуму на здоров'я населення.
 Відповідальність за прибирання тротуарів несуть підприємства, установи, організації, суб’єкти підприємницької діяльності та мешканці приватного сектора за якими закріплені відповідні території.
3.9. Заходи з підготовки прибиральної техніки до роботи в зимовий період здійснюються балансоутримувачами техніки у строк до 15-го жовтня поточного року.
 Організації, відповідальні за прибирання закріплених за ними територій, у строк до 1 жовтня повинні забезпечити завезення, заготовку та збереження необхідної кількості протиожеледних матеріалів.
3.10. Суб'єкти господарювання, які допустили в зимовий час виток води на проїжджу частину дороги або тротуару, очищують ці території власними силами.
3.11. Літнє та зимове прибирання вулиць, доріг та тротуарів здійснюється
відповідно до технологічних правил, затверджених Державним комітетом України по житлово-комунальному господарству. 

4.  Проведення земляних робіт

4.1. Для здійснення земляних робіт, які проводяться на територіях
загального користування міста (вулицях, провулках, озеленених зонах, площах,
дорогах, тротуарах тощо), суб'єкти господарювання, які безпосередньо
проводять ці роботи, повинні отримати в управлінні житлово-комунального господарства міської ради ордер на право виконання земляних робіт.
Підставою для отримання ордера є графік виконання робіт та договір з підприємством-виконавцем послуг на відновлення асфальтобетонного покриття і зелених зон.
4.2. Розміщення і прокладка підземних споруд та інженерних мереж виконується згідно з проектами, погодженими відповідними службами міста на підставі рішення виконавчого комітету міської ради.
4.3. При проведенні робіт, пов'язаних з розкопуванням ґрунту, юридичні та фізичні особи забезпечують за власний рахунок відновлення поверхні пошкодженої ділянки та існуючого покриття місць розкопок і зелених зон у термін, установлений ордером.
4.4. Під час виконання земляних робіт повинні бути забезпечені безпечні умови для руху транспорту та пішоходів:
- виставлятись попереджувальні знаки;
- встановлюватись пішохідні містки та огорожа стандартного зразка.
4.5. Відповідальність за організацію безпеки руху транспорту і пішоходів у місцях виконання земляних робіт до повного відновлення дорожнього покриття та здачі ордера покладається на виконавця робіт.
4.6. При виконанні робіт забороняється:
- псувати, засипати землею та будівельними матеріалами дерева, кущі, газони, озеленені зони, люки колодязів, водоприймальні решітки, перепускні труби та дренажі, геодезичні знаки, засоби регулювання дорожнього руху, проїжджу частину вулиць, тротуари;
- відкачувати воду з колодязів, траншей і котлованів та резервуарів прямо на тротуари та проїжджу частину вулиць;
- залишати після закінчення робіт на проїжджій частині вулиць, тротуарах, газонах, озеленених зонах землю та будівельне сміття;
- займати не відведені площі для складування матеріалів, огороджувати територію для проведення робіт більше відведеної;
- захаращувати проходи і проїзди у двори, перешкоджати вільному проїзду автотранспорту і руху пішоходів.

 5.  Утримання пляжів та інших місць масового відпочинку населення міста  біля води. Режим використання водоохоронних зон

5.1. Суб'єкти господарювання, за якими закріплені місця масового відпочинку людей на воді, забезпечують людей доброякісною питною водою, достатньою кількістю туалетів та контейнерів для збору сміття, щитами з інформацією про підпорядкування об'єкта. Функціонування місць масового відпочинку людей на воді щорічно погоджується з міською санітарно-епідеміологічною станцією, управлінням житлово-комунального господарства, сектором санітарно-екологічного контролю міської ради, відділом з охорони навколишнього природного середовища.
5.2. Прибирання територій пляжів здійснюється суб'єктами господарювання, за якими закріплені ці території. Забороняється в'їзд на територію пляжів автотранспорту, крім технологічного.
5.3. На території водоохоронних зон забороняється:
- використання стійких та сильнодіючих пестицидів;
- влаштування кладовищ, скотомогильників, звалищ, полів фільтрації;
- скидання неочищених стічних вод у балки, пониззя, кар'єри тощо, а також у потічки.
5.4. У прибережних захисних смугах уздовж річок та навколо водойм забороняється:
- розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво;
- зберігання та застосування пестицидів і добрив;
- влаштування літніх таборів для худоби;
- будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;
- миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;
- влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо.
Об'єкти, що знаходяться в прибережній захисній смузі, можуть експлуатуватись, якщо при цьому не порушується її режим. Не придатні для експлуатації споруди, а також ті, що не відповідають установленим режимам господарювання, підлягають винесенню з прибережних захисних смуг. 

6.  Додержання тиші в громадських місцях міста Прилуки

6.1. Органи виконавчої влади юридичні та фізичні особи з метою
відвернення та зменшення шкідливого впливу шуму, іонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів на здоров'я населення при здійсненні будь-яких видів діяльності зобов'язані не допускати впродовж доби перевищення рівнів шуму, установлених санітарними нормами для наступних приміщень і територій міста (захищених об'єктів):
- житлових будинків і прибудинкових територій;
- лікувальних закладів, закладів освіти, культури;
- готелів і гуртожитків;
- закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування
- інших будівель і споруд, в яких постійно чи тимчасово перебувають люди;
- парків, скверів, зон відпочинку, розташованих на території мікрорайонів і груп житлових будинків.
6.2. Шум на захищених об'єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.
6.3. У нічний час з 22 до 8 години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.
Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється в робочі дні з 21 до 8 години, а у святкові та неробочі дні – цілодобово.
6.4. Власник (користувач) приміщень, в яких передбачається проведення ремонтних робіт, зобов'язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм цілодобово.
6.5. Передбачені підпунктами 2,3,4 цього розділу вимоги щодо додержання тиші та обмежень певних видів діяльності, які супроводжуються шумом, не поширюються на випадки:
- здійснення в закритих приміщеннях будь-яких видів діяльності, що супроводжуються шумом, за умов, що виключають проникнення шуму в прилеглі приміщення, в яких постійно чи тимчасово перебувають люди;
- попередження або ліквідації наслідків аварій, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій;
- надання невідкладної допомоги, попередження або припинення правопорушення;
- проведення зборів, мітингів, демонстрацій, походів, інших масових заходів, про які завчасно сповіщено органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування;
- роботи обладнання і механізмів, що забезпечують життєдіяльність житлових і громадських будівель, за умов вжиття невідкладних заходів щодо максимального обмеження проникнення шуму в прилеглі приміщення, в яких постійно чи тимчасово перебувають люди;
- відзначення встановлених законом святкових і неробочих днів, Дня міста та інших свят відповідно до рішень виконавчого комітету міської ради, проведення спортивних змагань;
- проведення салютів, феєрверків, інших заходів із використанням вибухових речовин і піротехнічних засобів у заборонений час за погодженням з уповноваженим виконавчим органом міської ради.
6.6. Юридичним і фізичним особам забороняється проведення салютів, феєрверків, інших заходів із використанням вибухових речовин і піротехнічних засобів у межах міста без погодження з Прилуцьким районним відділом держтехногенної безпеки в Чернігівській області.
6.7. Забороняється самовільне застосування побутових піротехнічних виробів у нічний час, за винятком святкування Нового року в ніч з 31 грудня на 1 січня. Забороняється застосування побутових піротехнічних виробів та проведення феєрверків ближче, ніж за 100 м від лікарень, культових споруд, навчальних закладів, будинків-інтернатів для дітей, інших громадських споруд та житлових будинків.
6.8. При проведенні масових заходів забороняється кидати приведені в дію побутові піротехнічні вироби під ноги перехожих, із вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів будинків та вчиняти інші дії, які можуть завдати шкоду здоров’ю або майну людей.
6.9. Використання піротехнічних виробів для демонстрацій феєрверків професійними піротехніками повинно проводитись відповідно до вимог нормативних актів, які регулюють професійне використання піротехнічних виробів в Україні.
...
Друк
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Педагогічна преса
Новини освіти
Карта відвідування
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz